Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
KOUPALIŠTĚ
SEZONA 2022 UKONČENA
NÁVŠTĚVNOST
0/3775
hledat

Aktivity a služby

Koupaliště Zábrdovice

CO DĚLAT V AREÁLU dolů

Koupaliště s unikátní brněnskou vodní atrakcí i toboganem

Vodní sporty, ale i zábavu a relax si užijete v jednom ze tří venkovních bazénů. Chcete-li naučit své děti plavat, využijte bazén pro neplavce s maximální hloubkou 1,3 metrů. Máte-li rádi tobogány, určitě se zastavte u nás a vyzkoušejte ten náš - je dlouhý 73 metrů! Poté vás pohoupáme v umělém vodním vlnobití. Podobnou atrakci v Brně nenajdete!

Pro chvíle aktivního odpočinku nabízí areál zábrdovického koupaliště nepřeberné možnosti sportování mimo bazén. Na výběr máte beach volejbal, ping pong, minigolf, petanque... A klidně je můžete vyzkoušet úplně všechny.

Pohodový odpočinek nabídnou travnaté plochy a terasy s pohodlnými lehátky, pokud toužíte po celistvém opálení, můžete se slunit v bezplavkové zóně na střeše jedné z budov.

 

Aktivity a služby

Plavání v bazénu

Největší z bazénů na koupališti Zábrdovice má na délku celých 50 metrů. Pro kondiční plavání jsou v něm vyznačeny celkem dvě plavecké dráhy. Zbývající plocha je vhodná i pro neplavce nebo ty, co s plaváním teprve začínají, hloubka bazénu je totiž příjemných 130 cm.

Vodní atrakce

Koupaliště Zábrdovice se pyšní ojedinělou vodní atrakcí. Je jí umělé vlnobití. Na vlnách, které dosahují výšky až jednoho metru, se pohoupete v jednom z našich venkovních bazénů a iluze mořského příboje navozuje tu správnou letní atmosféru. Pro odvážnější z vás nabízíme svezení na 73 metrů dlouhém toboganu. Tobogan i vlnobití se spouští v pravidelných hodinových intervalech.

Vodní radovánky pro nejmenší

Na koupališti Zábrdovice samozřejmě myslíme i na ty nejmenší. Je pro ně připraveno venkovní brouzdaliště s maximální hloubkou 38 cm a celkovou plochou 10×10 metrů. Uprostřed brouzdaliště je umístěna oblíbená červená miniskluzavka připomínající berušku.

Beach volejbal a další sporty

Hrajete rádi beach volejbal? Pak určitě vyzkoušejte bechvolejbalový kurt na koupališti v Zábrdovicích. Zahrát si můžete i bez předchozí rezervace. A pokud si budete chtít zahrát jiný sport, v nabídce pro vás máme minigolf, ping pong nebo třeba petanque. Vyberte si kterékoliv hřiště nebo třeba vyzkoušejte všechna. :-) Potřebné sportovní vybavení vám rádi zapůjčíme.

Občerstvení

Na koupališti naleznete jeden stánek s občerstvením, který je umístěn v pravé části areálu. Na stánek navazuje pergola s posezením, odkud budete mít přehled o dění na dětském hřišti. O studené osvěžení v podobě oblíbeného nápoje, nebo chutné občerstvení až vám u vody vyhládne, se postará sympatická obsluha. Ve stánku není možné platit čipovými hodinkami.

Dovádění na dětském hřišti

Hřiště je vybaveno pro různé věkové kategorie vašich dětí - od pískoviště přes skluzavku až po různé druhy houpaček. Ve stínu okolních stromů budou naši nejmenší návštěvníci spokojeni.

 

Opalování a relax

Na trávnících jsou vám volně k dispozici lehátka a slunečníky. Samozřejmostí jsou komfortní šatny s prostornými uzamykatelnými skříňkami. A pokud jste milovníky nudismu, k opalování "na Adama" můžete využít zónu bez plavek, která se nachází na terase budovy. U nás vám nebude nic chybět :-)

Čipové hodinky = 20 % sleva na každý vstup

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu! Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

CHCI UŠETŘIT dále