Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
KOUPALIŠTĚ
DNES OTEVŘENO
NÁVŠTĚVNOST
88/3775

hledat
Aktivity a služby

Aktivity a služby

Koupaliště Zábrdovice

CO DĚLAT V AREÁLU dolů

Koupaliště s unikátní brněnskou vodní atrakcí i toboganem

Vodní sporty, ale i zábavu a relax si užijete v jednom ze tří venkovních bazénů. Chcete-li naučit své děti plavat, využijte bazén pro neplavce s maximální hloubkou 1,3 metrů. Máte-li rádi tobogany, určitě se zastavte u nás a vyzkoušejte ten náš - je dlouhý 73 metrů! Poté vás pohoupáme v umělém vodním vlnobití. Podobnou atrakci v Brně nenajdete!

Pro chvíle aktivního odpočinku nabízí areál zábrdovického koupaliště nepřeberné možnosti sportování mimo bazén. Na výběr máte beach volejbal, ping pong, petanque... A klidně je můžete vyzkoušet úplně všechny.

Pohodový odpočinek nabídnou travnaté plochy a terasy s pohodlnými lehátky, pokud toužíte po celistvém opálení, můžete se slunit v bezplavkové zóně na střeše jedné z budov.

Aktivity a služby

Možnosti plavání v 50m bazénu

Největší z bazénů na koupališti Zábrdovice má na délku celých 50 metrů. Pro kondiční plavání jsou v něm vyznačeny celkem dvě plavecké dráhy. Zbývající plocha je vhodná i pro neplavce nebo ty, co s plaváním teprve začínají, hloubka bazénu je totiž příjemných 130 cm.

V červenci a srpnu navíc nabízíme v ranních hodinách kondiční plavání, a to ve středu a v pátek od 7:00 do 9:00 s možností využití služeb trenéra plavání.

 

Vodní atrakce

Koupaliště Zábrdovice se pyšní ojedinělou vodní atrakcí. Je jí umělé vlnobití. Na vlnách, které dosahují výšky až jednoho metru, se pohoupete v jednom z našich venkovních bazénů a iluze mořského příboje navozuje tu správnou letní atmosféru. Pro odvážnější z vás nabízíme svezení na 73 metrů dlouhém toboganu.

Vodní radovánky pro nejmenší

Na koupališti Zábrdovice samozřejmě myslíme i na ty nejmenší. Je pro ně připraveno venkovní brouzdaliště s maximální hloubkou 38 cm a celkovou plochou 10×10 metrů. Uprostřed brouzdaliště je umístěna oblíbená červená miniskluzavka připomínající berušku.

Beach volejbal a další sporty

Hrajete rádi beach volejbal? Pak určitě vyzkoušejte bechvolejbalový kurt na koupališti v Zábrdovicích. Zahrát si můžete i bez předchozí rezervace. A pokud si budete chtít zahrát jiný sport, v nabídce pro vás máme také ping-pong nebo třeba petanque. Vyberte si kterékoliv hřiště nebo třeba vyzkoušejte všechna. :-) Potřebné sportovní vybavení vám rádi zapůjčíme.

Občerstvení

Na koupališti naleznete jeden stánek s občerstvením, který je umístěn v pravé části areálu. Na stánek navazuje pergola s posezením, odkud budete mít přehled o dění na dětském hřišti. O studené osvěžení v podobě oblíbeného nápoje, nebo chutné občerstvení až vám u vody vyhládne, se postará sympatická obsluha. Ve stánku není možné platit čipovými hodinkami.

Dovádění na dětském hřišti

Hřiště je vybaveno pro různé věkové kategorie vašich dětí - od pískoviště přes skluzavku až po různé druhy houpaček. Ve stínu okolních stromů budou naši nejmenší návštěvníci spokojeni.

 

Opalování a relax

Na trávnících jsou vám volně k dispozici lehátka a slunečníky. Samozřejmostí jsou komfortní šatny s prostornými uzamykatelnými skříňkami. A pokud jste milovníky nudismu, k opalování "na Adama" můžete využít zónu bez plavek, která se nachází na terase budovy. U nás vám nebude nic chybět :-)

Čipové hodinky = 20 % sleva na každý vstup

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu! Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

CHCI UŠETŘIT dále