Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
KOUPALIŠTĚ
Sezóna 2024: 25.5.-1.9.

hledat
Aktivity a služby

Aktivity a služby

Koupaliště Zábrdovice

CO DĚLAT V AREÁLU dolů

Koupaliště s unikátní brněnskou vodní atrakcí i toboganem

Vodní sporty, ale i zábavu a relax si užijete v jednom ze tří venkovních bazénů. Chcete-li naučit své děti plavat, využijte bazén pro neplavce s maximální hloubkou 1,3 metrů. Máte-li rádi tobogany, určitě se zastavte u nás a vyzkoušejte ten náš - je dlouhý 73 metrů! Poté vás pohoupáme v umělém vodním vlnobití. Podobnou atrakci v Brně nenajdete!

Pro chvíle aktivního odpočinku nabízí areál zábrdovického koupaliště nepřeberné možnosti sportování mimo bazén. Na výběr máte beach volejbal, ping pong, petanque... A klidně je můžete vyzkoušet úplně všechny.

Pohodový odpočinek nabídnou travnaté plochy a terasy s pohodlnými lehátky, pokud toužíte po celistvém opálení, můžete se slunit v bezplavkové zóně na střeše jedné z budov.

Aktivity a služby

Plavání v bazénu

Největší z bazénů na koupališti Zábrdovice má na délku celých 50 metrů. Pro kondiční plavání jsou v něm vyznačeny celkem dvě plavecké dráhy. Zbývající plocha je vhodná i pro neplavce nebo ty, co s plaváním teprve začínají, hloubka bazénu je totiž příjemných 130 cm.

V červenci a srpnu navíc nabízíme v ranních hodinách kondiční plavání, a to v pondělí, ve středu a v pátek od 7:00 do 9:00v pondělí i pod dohledem trenéra plavání.

 

Čipové hodinky = 20 % sleva na každý vstup

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu! Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

CHCI UŠETŘIT dále