Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
KOUPALIŠTĚ
DNES OTEVŘENO
NÁVŠTĚVNOST
89/3775

hledat
Areál koupaliště

Areál koupaliště

Koupaliště Zábrdovice

Co najdete v areálu koupaliště

Umělé vlnobití

Jestliže chcete zažít něco neobvyklého, co v Brně nemá obdoby, vyzkoušejte naše umělé vodní vlnobití. Vlny vytvářené pomocí pneumatického zařízení dosahují výšky až 100 cm a navozují pocit mořského příboje. Vlny dopadají pozvolna na dojezdovou pláž.

Atrakci spouštíme v případě nižšího počtu návštěvníků na vyžádání, jinak pravidelně jednou za hodinu, a to vždy na 10 minut. Vlnobití si tedy užijete v dobách:

11:30–11:40 | 12:30–12:40 | 13:30–13:40 | 14:30–14:40 | 15:30–15:40 | 16:30–16:40 | 17:30–17:40 | 18:30–18:40

 

Tobogan

Odvážnějším z vás nabízíme svezení na našem toboganu dlouhém 73 metrů. Výjezd toboganu ústí do bezpečného bazénku s hloubkou 1,22 m.

Tobogan je otevřen po celou sezónu a je v provozu celodenně od 9:00 do 19:30.

Zóna bez plavek

Již tradičně pro Vás máme připravenu zónu bez plavek, která se nachází na terase budovy koupaliště. K dispozici jsou lehátka, slunečníky a sprchy. Vstup od 18 let.

Bazén 50 m

Největší z bazénů o rozměrech 50x28m je díky své maximální hloubce 1,3 metru vhodným prostředím pro všechny, kteří s plaváním teprve začínají. V tomto bazénu si můžete pořádně zaplavat ve dvou vyznačených plaveckých drahách. V červenci a srpnu navíc nabízíme v ranních hodinách kondiční plavání, a to v pondělí, ve středu a v pátek od 7:00 do 9:00, v pondělí i pod dohledem trenéra plavání.


Vstup do bazénu je na druhém břehu kaskádovitý s mělkým dnem, je tedy vhodný pro vodní hrátky nebo relax u vody.

Brouzdaliště pro nejmenší

Naši nejmenší návštěvníci naleznou vodní zábavu ve venkovním brouzdališti. S maximální hloubkou pouze 38 centimetrů je pro ně bezpečným prostředím s dostatkem prostoru (plocha 10x10 metrů). Uprostřed brouzdaliště je umístěna oblíbená červená miniskluzavka připomínající berušku.

 

Lehátka a slunečníky

V přední klidné a travnaté části areálu jsou pro vás připraveny volně dostupné slunečníky a pohodlná lehátka. Lehátka si můžete libovolně posouvat a přemisťovat, zatímco slunečníky jsou napevno ukotveny do země. Za využití lehátek a slunečníků se neplatí. 

Bazén s vlnobitím

Bazén s vlnobitím si zaslouží bližší popis. Při délce 45 metrů a šířce 19 metrů se dostanete do maximální hloubky 1,95 metrů ve středu bazénu, zatímco při okrajích je bezpečná hloubka pouhých 153cm. V pravidelných intervalech zde zažijete ojedinělou atrakci - umělé vlnobití, jenž vás pobaví i osvěží během letních dnů.

Šatny

Samozřejmostí jsou komfortní šatny s prostornými uzamykatelnými skříňkami a dostatečným počtem převlékacích kabinek. Vše se nachází v přízemí hlavní budovy.

Stánek s občerstvením

Na koupališti naleznete jeden stánek s občerstvením, který je umístěn v pravé části areálu. Na stánek navazuje pergola s posezením, odkud budete mít přehled o dění na dětském hřišti. O studené osvěžení v podobě oblíbeného nápoje, nebo chutné občerstvení až vám u vody vyhládne, se postará sympatická obsluha. Ve stánku není možné platit čipovými hodinkami.

Dětské hřiště

Houpačky i houpadla, prolézací systém, skluzavky a pro naše nejmenší návštěvníky i pískoviště s jemným plážovým pískem! Dětské hřiště je umístěno v blízkosti posezení u občerstvení, což vám umožní mít své ratolesti na dohled. 

Beachvolejbalový kurt

Hrajete-li rádi plážový volejbal, přijďte k nám a vyzkoušejte náš beachvolejbalový kurt. Rezervaci nepotřebujete a míč si oproti vratné záloze můžete zapůjčit na pokladně koupaliště. 

Ping-pongové stoly

Více pohybu a zábavy si užijete u dvou kvalitních ping-pongových stolů, které jsou umístně v přední části areálu. Pálky a míčky vám oproti vratné záloze na pokladně koupaliště rámi zapůjčíme. 

Petanque

Vyzkoušejte i méně obvyklé sporty - francouzský pétanque. Nezbytné vybavení vám rádi oproti vratné záloze zapůjčíme na pokladně koupaliště. 

Virtuální prohlídka areálu koupaliště

Čipové hodinky = 20 % sleva na každý vstup

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu! Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

CHCI UŠETŘIT dále