Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
KOUPALIŠTĚ
Sezóna 2024: 25.5.-1.9.

hledat
Areál koupaliště

Areál koupaliště

Koupaliště Zábrdovice

Co najdete v areálu koupaliště

Bazén 50 m

Největší z bazénů o rozměrech 50x28m je díky své maximální hloubce 1,3 metru vhodným prostředím pro všechny, kteří s plaváním teprve začínají. V tomto bazénu si můžete pořádně zaplavat ve dvou vyznačených plaveckých drahách. V červenci a srpnu navíc nabízíme v ranních hodinách kondiční plavání, a to v pondělí, ve středu a v pátek od 7:00 do 9:00, v pondělí i pod dohledem trenéra plavání.


Vstup do bazénu je na druhém břehu kaskádovitý s mělkým dnem, je tedy vhodný pro vodní hrátky nebo relax u vody.

Brouzdaliště pro nejmenší

Naši nejmenší návštěvníci naleznou vodní zábavu ve venkovním brouzdališti. S maximální hloubkou pouze 38 centimetrů je pro ně bezpečným prostředím s dostatkem prostoru (plocha 10x10 metrů). Uprostřed brouzdaliště je umístěna oblíbená červená miniskluzavka připomínající berušku.

Bazén s vlnobitím

Bazén s vlnobitím si zaslouží bližší popis. Při délce 45 metrů a šířce 19 metrů se dostanete do maximální hloubky 1,95 metrů ve středu bazénu, zatímco při okrajích je bezpečná hloubka pouhých 153cm. V pravidelných intervalech zde zažijete ojedinělou atrakci - umělé vlnobití, jenž vás pobaví i osvěží během letních dnů.

Virtuální prohlídka areálu koupaliště

Čipové hodinky = 20 % sleva na každý vstup

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu! Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

CHCI UŠETŘIT dále