Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
KOUPALIŠTĚ
SEZONA 2022 UKONČENA
NÁVŠTĚVNOST
0/3775
hledat

Areál koupaliště

Koupaliště Zábrdovice

Co najdete v areálu koupaliště

Bazén 50 m

Největší z bazénů o rozměrech 50x28m je díky své maximální hloubce 1,3 metru vhodným prostředím pro všechny, kteří s plaváním teprve začínají. V tomto bazénu si můžete pořádně zaplavat ve dvou vyznačených plaveckých drahách. V červenci a srpnu navíc nabízíme v ranních hodinách kondiční plavání. 
Vstup do bazénu je na druhém břehu kaskádovitý s mělkým dnem, je tedy vhodný pro vodní hrátky nebo relax u vody.

Beachvolejbalový kurt

Hrajete-li rádi plážový volejbal, přijďte k nám a vyzkoušejte náš beachvolejbalový kurt. Rezervaci nepotřebujete a míč si oproti vratné záloze můžete zapůjčit na pokladně koupaliště. 

Minigolf

Na koupališti si u nás můžete zahrát i minigolf. Připraveny jsou tři minigolfové dráhy se sadou 15 překážek, které pro vás a vaše přátele budou jistě výzvou… Potřebné vybavení vám oproti vratné záloze zapůjčíme na pokladně koupaliště.

Ping-pongové stoly

Více pohybu a zábavy si užijete u dvou kvalitních ping-pongových stolů, které jsou umístně v přední části areálu. Pálky a míčky vám oproti vratné záloze na pokladně koupaliště rámi zapůjčíme. 

Petanque a kuželky

Vyzkoušejte i méně obvyklé sporty - francouzský petanque nebo ruské kuželky. Nezbytné vybavení vám rádi oproti vratné záloze zapůjčíme na pokladně koupaliště. 

Virtuální prohlídka areálu koupaliště

Čipové hodinky = 20 % sleva na každý vstup

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu! Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

CHCI UŠETŘIT dále